Kim jesteśmy i co tworzymy

Groupon jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na świecie: w przyszłym roku skończymy 10 lat! W Polsce działamy od 2010 roku, a w 2015 utworzyliśmy pierwsze Shared Service Centre. Nasze 2 największe biura znajdują się w Warszawie i Katowicach, a już w tej chwili w Groupon w Polsce pracuje ponad 900 osób. Będzie nas więcej! 

Przede wszystkim, naszą misją jest by Groupon stał się pośrednikiem w codziennych kontaktach między konsumentami a usługodawcami. Codziennie zmieniamy rynek usług lokalnych, a przy tym dajemy zatrudnienie.

Wierzymy, że życie i praca mogą nie muszą być nudne! Wiąże się to z zerwaniem z tradycyjnym modelem funkcjonowania korporacji, w przypadku którego pracownicy spędzają czas w szarych, przytłaczających biurach. U nas możesz nosić dżinsy i trampki, a jeśli bardzo chcesz nawet i garnitur. Wszystko zależy od Ciebie!

Działając w innowacyjny sposób,stworzyliśmy przyjazne środowisko, pielęgnując przy tym ambicję i dynamiczną energię, którą nasi pracownicy wnoszą każdego dnia do firmy.

Szacunek i zaangażowanie  – w to wierzymy. Wiemy, że poprzez tworzenie doskonałego miejsca pracy, w którym ludzie mogą pozostać sobą, przyczyniamy się do kształtowania niezwykłych społeczności.

Kogo szukamy

Studenci i absolwenci znajdą u nas zatrudnienie przede wszystkim w rolach specjalistów ds. obsługi klienta z językami obcymi: niemieckim, angielskim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, a także w ramach innych ról w Shared Service Centre (działy Customer & Merchant Services, Online Marketing, Editorial, Fraud Analytics, Risk Analytics, Finance, itd.) w biurach w Warszawie i Katowicach.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?