Kim jesteśmy i co tworzymy

Już od ponad 15 lat jesteśmy na rynku polskim i dominujemy w branży hipermarketów. Mamy ponad 200 marketów i prowadzimy kilka centrów logistycznych. Nasz zespół tworzy ponad 17000 pracowników zatrudnionych w całej Polsce. Odnosimy spektakularne sukcesy, na które nieprzerwanie pracujemy. Jesteśmy kimś więcej niż tylko dobrze prosperującym przedsiębiorstwem handlowym: Jesteśmy pracodawcą, którego pracownicy tworzą świetny zespół. Poprzez stabilne zatrudnienie dajemy poczucie bezpieczeństwa i gwarantujemy zadowolenie naszych pracowników. Jako jeden z wiodących europejskich przedsiębiorstw w sektorze handlu detalicznego jesteśmy także wiarygodnym pracodawcą, oferującym swoim pracownikom wiele możliwości. Mamy bogatą ofertę stanowisk pracy i programy rozwoju zawodowego. Charakteryzuje nas różnorodność i sukces gospodarczy: w Europie rozwijamy się nieprzerwanie od ponad 80 lat. Zrównoważony rozwój gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. 

Jako pracodawcę wyróżnia nas to, że kierujemy się zasadą: swoim pracownikom zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i dobre relacje, co jest gwarancją zadowolenia! Badania ankietowe przeprowadzone wśród pracowników firmy Kaufland potwierdziły, że pracownicy mają poczucie bezpieczeństwa i wzajemnej współpracy. Jest to zasada, którą kierujemy się na co dzień, a także zobowiązanie wobec każdego, kto stanowi część naszego zespołu. Mamy świadomość tego, że zadowolony pracownik stanowi fundament silnego przedsiębiorstwa. Usatysfakcjonowany pracownik wychodzi z inicjatywą i zawsze jest gotowy do działania. Z tego powodu, obok stabilnych miejsc pracy i miłej atmosfery, mamy do zaoferowania znacznie więcej korzyści, które przekładają się na zadowolenie z pracy. Naszym pracownikom oferujemy szerokie perspektywy rozwoju zawodowego. Specjalistów i kadrę zarządzającą pozyskujemy spośród własnych szeregów. Dzięki opracowanym i wdrożonym programom rozwoju zawodowego oraz bogatej ofercie katalogu szkoleń nasi pracownicy mają możliwość poszerzenia swoich kompetencji i awansu wewnątrz struktur firmy.

Nasze relacje opierają się na konstruktywnej pracy zespołowej oraz poczuciu przynależności do grupy, które zawdzięczamy otwartości i traktowaniu innych fair. Otwartość to wynik bezpośredniej i szczerej wymiany doświadczeń między pracownikami, bez względu na poziom w hierarchii czy zakres odpowiedzialności. Zwracamy szczególną uwagę na równe traktowanie pracowników oraz wzajemny szacunek.

Kogo szukamy

Do Departamentu Sprzedaży na terenie całego kraju, do Departamentu Nieruchomości (Pion Wynajmu, Pion Zarządzania Nieruchomościami, Pion Zaopatrzenia, Pion Ekspansji, Pion Budowy) oraz do Departamentu Zakupu w Centrali firmy we Wrocławiu szukamy:

  • absolwentów wszystkich kierunków bezpośrednio po studiach lub z krótkim doświadczeniem zawodowym
  • osób dążących do realizacji wyznaczonych celów, umiejących rozwiązywać problemy i odpornych na stres
  • osób zaangażowanych, entuzjastycznie nastawionych do życia.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?