Kim jesteśmy i co tworzymy

Jesteśmy międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się grupą konsultingową, będącą niezależnym członkiem Baker Tilly International, która świadczy usługi w szerokim spektrum doradztwa biznesowego, przy zachowaniu najwyższych standardów i w przyjazny dla klienta sposób.

W Polsce jesteśmy obecni od 2005 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa biznesowego dla międzynarodowych i krajowych przedsiębiorstw. Nasz Zespół to ponad 150 ekspertów w biurach w Warszawie, Poznaniu oraz Katowicach. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu strategicznego doradztwa podatkowego, audytu finansowego i doradztwa biznesowego, doradztwa transakcyjnego i corporate finance, outsourcingu księgowego i administracji płacowej, a także doradztwa personalnego. Pod marką Horwath HTL dostarczamy również specjalistyczne usługi doradcze dla hotelarstwa oraz turystyki. Nasi eksperci współpracują przy największych transakcjach na rynku polskim i zagranicznym.

Kogo szukamy

Z naszej oferty mogą skorzystać osoby, które mają wykształcenie kierunkowe, w szczególności studenci lub absolwenci studiów ekonomicznych, finansowych lub prawniczych, ponadto:

- mają dobre przygotowanie teoretyczne w zakresie programu studiów,

- posługują się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym dodatkowo mile widzianym jest zaawansowany poziom znajomości języka niemieckiego,

- posiadają zdolności analityczne, są komunikatywne oraz potrafią pracować w zespole.

Ale przede wszystkim poszukujemy ludzi z pasją, którzy lubią wyzwania i chcą rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?