Kim jesteśmy i co tworzymy

Deloitte to różnorodność usług i branż, ale przede wszystkim ludzi.

Zatrudniamy 245 000 specjalistów w 150 krajach na całym świecie. W Polsce ponad 2600 ekspertów i praktykantów w 9 miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie i Rzeszowie.

 

Twój wybór ma znaczenie

Świadczymy usługi doradztwa biznesowego w zakresie:

Audit & Assurance – badanie sprawozdań finansowych, doradztwo biznesowe oraz ocena kondycji organizacji, usprawnianie działania firmy

Konsulting strategiczny, technologiczny i zarządzanie ryzykiem: doradztwo, strategia i operacje, analityka, zrównoważony rozwój i CSR, sektor publiczny, energetyka, technologia, cyfryzacja, transformacje IT, wdrożenia platform (Finevare, Exante, SAP, Salesforce, T24), integracje systemów IT, robotyka, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie ryzykiem w finansach i IT, aktuariat, finanse, innowacje, zarządzanie markami, kreacja, komunikacja marketingowa i reklama, user experience.

Doradztwo Podatkowe - zarządzanie ryzykiem podatkowym, przeglądy i postępowania podatkowe, bieżące doradztwo dla lokalnych i międzynarodowych klientów w zakresie wszystkich podatków (PIT, CIT, VAT, cło, akcyza, ceny transferowe), projektowanie systemów informatycznych automatyzujących rozliczenia podatkowe (TaxCube).

Kancelaria Deloitte Legal  – usługi prawne w zakresie m.in. fuzji i przejęć, prawa korporacyjnego, finansów i bankowości, nieruchomości, prawa farmaceutycznego i energetycznego, prawa pracy, ochrony danych osobowych.

Doradztwo Finansowe – fuzje i przejęcia, doradztwo dłużne i kapitałowe, wyceny i modelowanie, finansowe due diligence, restrukturyzacje, informatyka śledcza oraz przeciwdziałanie nadużyciom

Deloitte Central Europe Business Services Center w Rzeszowie – wsparcie dla biur Deloitte w 18 krajach Europy Środkowej w zakresie audytu, księgowości, obsługi IT, administracji i zarządzania ryzykiem.

Branże, w których się specjalizujemy to: sektor finansowy, energetyka, technologie, media i telekomunikacja, sektor dóbr konsumenckich, sektor publiczny, nieruchomości i budownictwo, przemysł lotniczy i obronny, przemysł samochodowy, branża sportowa, firmy rodzinne.

Bądź naszym e-ambasadorem!

www.kariera.deloitte.pl| fb.com/Deloitte.Kariera |

Snapchat: DeloitteKariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera

Wszystko zależy od Ciebie. Deloitte. I kropka.

 

Kogo szukamy

Kogo szukamy?

Finansista, ekonomista, informatyk, matematyk, prawnik i marketingowiec skutecznie współpracują w ramach projektów, które razem realizują. Konsultant biznesowy kreuje, wdraża i mierzy efektywność rozwiązań, mających znaczący wpływ na biznes.

Do zespołu zapraszamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, pewnych swojej wartości osób, które nie boją się wyzwań i posiadają predyspozycje przywódcze. Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz zdolności analityczne, masz innowacyjne podejście i umiejętność pracy w zespole – dołącz do nas!

Akademia Biznesu by Deloitte

W Deloitte chętnie dzielimy się wiedzą. Akademia Biznesu by Deloitte to certyfikowany program edukacyjny skierowany do studentów, którzy chcą poszerzać znajomość zagadnień biznesowych oraz praktycznie wykorzystać wiedzę teoretyczną zdobytą w czasie studiów. 

Akademia Biznesu Deloitte to certyfikowane warsztaty w 9 największych miastach Polski, prowadzone przez ekspertów i skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte.

Co zyskasz? Praktyczną wiedzę i doświadczenie, certyfikat uczestnictwa i dobry wpis w CV, atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe, coaching rekrutacyjny, networking z zespołem Deloitte, płatne praktyki dla wyróżniających się uczestników.

Wybierz Akademię dla siebie:

 • Rachunkowość
 • Podatki
 • Dealmaker – Fuzje i przejęcia
 • Prawo
 • Konsulting Strategiczny
 • IT
 • Quants
 • Zarządzanie ryzykiem w firmie
 • Finanse
 • Audyt

Dla kogo?

Na warsztaty zapraszamy studentów III, IV i V roku studiów, kierunków ścisłych (IT, matematyka i inne), ekonomii, finansów, prawa i administracji.

Jak wziąć udział?

 • Aplikuj online do 2 listopada na www.kariera.deloitte.pl
 • Rozwiąż wybrane testy analityczne i językowe online
 • Osoby z najlepszymi wynikami zostaną zaproszone do udziału w warsztatach.

Aplikuj online do 2 listopada: www.kariera.deloitte.pl/akademiabiznesu

 

Oferta dla studentów i absolwentów > sprawdź na www.kariera.deloitte.pl

- płatne praktyki od 3 do 7 miesięcy w zależności od działu

- Deloitte European Internship Program– program praktyk międzynarodowych

- Tax Track – płatne praktyki dla studentów prawa i administracji już od I roku studiów

- Bachelor Track – oferta pracy w Audycie na 8 miesięcy (z możliwością przedłużenia) dla osób z tytułem licencjata lub inżyniera. Dla tych, którzy chcą nabrać doświadczenia przed studiami II stopnia lub w ich trakcie.

- Praca dla studentów, absolwentów oraz osób z doświadczeniem zawodowym

 

Proces rekrutacji

- Analiza aplikacji - sprawdź oferty praktyk i pracy. Aplikuj online: www.kariera.deloitte.pl

- Testy online: analityczne (werbalny i numeryczny) oraz test językowe

- Assessment Centre - kilkugodzinne spotkanie, które pomoże nam się lepiej poznać

- Rozmowa kwalifikacyjna – zaprosimy Cię na spotkanie z przedstawicielem działu merytorycznego i HR

 

kariera.deloitte.pl | www.fb.com/Deloitte.Kariera | Instagram.com/Deloitte.Kariera | Snapchat:DeloitteKariera | rekrutacja@deloittece.com

 

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?