Kim jesteśmy i co tworzymy

Mobile Vikings to wirtualny operator telefonii komórkowej (MVNO). Polski rynek Vikingowie podbijają od grudnia 2013 roku. Sprawdzony partner w postaci PLAY, bardzo dobra oferta, ciekawa komunikacja wizerunkowa i nieszablonowe akcje marketingowe sprawiają, że grono Vikingów systematycznie się powiększa. 

Mobile Vikings w swojej ofercie pre-paid posiada zarówno taryfy głosowe (minuty na połączenia + SMS + Internet) jak i "data only" - z samym Internetem mobilnym. Używając swojej maksymy "Internet is a right", Vikingowie wysyłają jasny sygnał co jest dla nich najważniejsze. Dlatego jeśli Ty, drogi studencie, jesteś internetowym freakiem i szalejesz na smartfonie od rana do wieczora, zgłoś się do nas! Pomożemy :)

Kogo szukamy

Hmmm... Kogo szukamy...? Jeśli jesteś wiecznie nękany swoimi niezwykłymi pomysłami, potrawisz kreować rzeczywistość a ludzie idą za Tobą w ogień to... jest już prawie dobrze ;) Jeśli masz ochotę na przygodę z Vikingami w postaci praktyk, zapraszamy serdecznie! Szczególnie mile widziane osoby z zacięciem marketingowym, interesujące się Social Media i nowymi trendami w Internecie.   

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?