Kim jesteśmy i co tworzymy

inFakt Sp. z o.o. od 2008 r. zmienia rynek usług księgowych w Polsce. Z jednego miejsca w Polsce - z Krakowa – z przyjemnością obsługujemy jednoosobowych przedsiębiorców z całego kraju.

Jesteśmy nowoczesnym Ogólnopolskim Biurem Rachunkowym dedykowanym dla prowadzących działalność na własny rachunek oraz osób planujących założyć własną firmę.

Pomimo, że nie mamy kontaktu twarzą w twarz z naszymi Klientami to każdy przedsiębiorca ma przypisanego do siebie Osobistego Księgowego, który jest jego pilotem, rzecznikiem i przyjacielem.

Dołącz do nas, by wspólnie wyznaczać nowoczesne standardy w obsłudze księgowej.

Kogo szukamy

Twój wymarzony pracodawca powinien odpowiadać na Twoje potrzeby, dbać o poszerzanie Twojej wiedzy, a także umożliwiać Ci realizację zawodową? Jeśli tak, koniecznie poznaj nasze oferty pracy. Jesteśmy firmą, dla której rozwój pracowników to jeden z głównych priorytetów. 

Dołącz do nas jeżeli przedsiębiorczość kojarzy Ci się z pomaganiem, jesteś osobą otwartą na zmiany i cenisz partnerskie relacje w pracy. Poszukujemy osób optymistycznie nastawionych do innych, chcących rozwijać swoje umiejętności, cechujących się odwagą w podejmowaniu nowych wyzwań i potrafiących działać w zespole. 

Jeżeli uważasz, że ten opis idealnie odpowiada Twoim oczekiwaniom względem kariery zawodowej, koniecznie skontaktuj się z nami – być może szukamy właśnie Ciebie.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?