Kim jesteśmy i co tworzymy

Internet Mall Polska Sp. z o. o. jest częścią grupy Netretail Holding działającej na rynku od 2000 roku i posiadającej sklepy w pięciu europejskich krajach: Republice Czeskiej, Słowenii, Polsce oraz na Słowacji i na Węgrzech.

Naszą misją jest stworzenie internetowej galerii handlowej, będącej alternatywą dla tradycyjnego centrum handlowego, w której klient ma możliwość zrobienia komfortowych zakupów w dogodnym dla siebie czasie. Naszym celem jest zapewnienie klientom bogatego asortymentu produktów w konkurencyjnej cenie. Chcemy zapewnić pełną satysfakcję zakupów, dlatego też stale podnosimy jakość obsługi i oferujemy wsparcie w całym procesie zakupów.

Rok 2014 upłynął pod znakiem szybkiego wzrostu sprzedaży oraz dynamicznego rozwoju naszej organizacji.

Wprowadzamy klienta w przyjazny świat zakupów internetowych.

W codziennej pracy działamy zgodnie z poniższymi wartościami.

  • ORIENTACJA NA KLIENTA: Źródłem naszej inspiracji jest klient, każdego dnia staramy się poznawać i dostosować pracę do jego bieżących i przyszłych potrzeb. Naszym mottem jest: obsługujemy klienta tak jakbyśmy sami chcieli być obsługiwani.
  • ORIENTACJA NA REZULTAT: W swojej pracy wszystkie zadania realizujemy z myślą o kliencie. Przed przystąpieniem do pracy precyzyjnie definiujemy cele i zadania, a następnie konsekwentnie je realizujemy.
  • WSPÓŁPRACA: Praca zespołowa jest filarem naszej kultury organizacyjnej. Promujemy wzajemny szacunek i otwartą komunikację. Respektujemy swoje opinie i poglądy, dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie nawzajem.

Kogo szukamy

W ciągu kilku lat istnienia, z kilkuosobowej firmy z niewielkim zapleczem, stajemy się liderem wśród polskich sklepów internetowych. Stale się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy pracowników m.in. na stanowiska:

  • Copywriter;
  • Product Specialist;
  • Sales Manager;
  • Call Center Advisor.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?