Kim jesteśmy i co tworzymy

Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej.

Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość prawa regulującego funkcjonowanie urzędów administracji publicznej pozwalają oferować  produkty w pełni zgodne z aktualnymi przepisami.Firma stale współpracuje również z ekspertami i praktykami w dziedzinie przepisów administracyjnych.

Kogo szukamy

Wiemy, że nasz rozwój nie byłby możliwy bez zaangażowania i kreatywności naszych pracowników. Na zespół Madkom SA składają się pracownicy siedziby głównej w Gdyni oraz oddziału w Krakowie.

Oferujemy możliwość rozwoju w ramach jednego z poniższych działów:

- Dział Badań i Rozwoju
- Dział Handlowy
- Dział HR
- Dział IT
- Dział Realizacji Projektów
- Dział Wdrożeń

Zostając członkiem naszego zespołu, zyskujesz możliwość rozwoju swoich umiejętności i wiedzy dzięki udziałowi w konferencjach branżowych oraz szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.  Po pracy lubimy się odprężyć – gra w paintball, wyścigi na torze gokartowym czy spływ kajakowy to atrakcje, które nie są nam obce.

Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: http://www.madkom.pl/praca

Praktyki

W Madkom SA dajemy szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Praktyki odbywają się w okresie letnim (czerwiec - wrzesień) a okres ich trwania to trzy miesiące, z czego dwa są płatne. Ilość godzin pracy w ciągu dnia jest możliwa do ustalenia indywidualnego. Praktyki można odbyć w różnych działach a w trakcie ich trwania wszyscy mówimy sobie po imieniu, od razu stajesz się równorzędnym członkiem naszego zespołuJ

Przykładowo dzięki praktykom w dziale programowania zyskasz:

- znajomość pracy w metodyce SCRUM/Kanban
- praktyczne umiejętności dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami przy innowacyjnych projektach
- stałe poszerzanie swojej wiedzy poprzez udział w szkoleniach branżowych i miękkich
 

Staże

Po odbytych praktykach, dla najlepszych, oferujemy długofalową współpracę na zasadach płatnego stażu. Stażysta staje się członkiem zespołu i realizuje zlecone prace, oczywiście w zależności od umiejętności. Po stażu z kolei przewidujemy możliwość zatrudnienia na stanowisku Młodszego Specjalisty.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?