Kim jesteśmy i co tworzymy

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego (Certyfikat: 3000/2) i Agencją Pracy Tymczasowej (Certyfikat: 3000/3), wchodzącą w skład Grupy Job oferującej kompleksowe wsparcie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Pomagamy znaleźć pracę zgodną z doświadczeniem i umiejętnościami kandydata. Współpracujemy z firmami z różnych branż, co przekłada się na szeroki wachlarz ofert. Proponujemy różnorodne formy zatrudnienia: od pracy tymczasowej po zatrudnienie na umowę o pracę. Specjalną ofertę kierujemy do studentów, dając im możliwość wyboru elastycznej formy zatrudnienia jak m.in. praca dorywcza przy inwentaryzacjach. Dzięki temu mogą godzić naukę i pracę, a jednocześnie zdobywać cenne doświadczenie świadczące o ich przedsiębiorczości i aktywności w trakcie studiów.

W celu przyspieszenia i uprzyjemnienia procesu rekrutacji stworzyliśmy nowoczesne narzędzie zatrudniania – platformę strefa:job. Dzięki niej studenci mogą sprawnie przejść proces rekrutacji nawet bez konieczności udziału w rozmowach kwalifikacyjnych.

Już dziś zarejestruj się na www.strefajob.pl - TU JEST PRACA.

Kogo szukamy

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?