Kim jesteśmy i co tworzymy

Grupa Eurocash jest niekwestionowanym liderem na rynku hurtowej dystrybucji szybko zbywalnych dóbr konsumpcyjnych (FMCG). Rozwijamy się dynamicznie od 1995 r. – obecnie jesteśmy 6. co do wielkości firmą w Polsce, notowaną na giełdzie (WIG 20). Naszym najcenniejszym zasobem są przedsiębiorczy i pełni pasji ludzie. To dzięki niesamowitej załodze osiągamy tak wiele i ciągle mamy apetyt na więcej!

Nieograniczone możliwości za sprawą różnych jednostek biznesowych, lokalizacji, czy wielu wewnętrznych projektów – to właśnie Eurocash. Pracujemy z grupą doświadczonych osób, od których można się sporo nauczyć. Nie narzekamy na nudę – każdy dzień jest pełen wyzwań, inny od poprzedniego. Dzięki wewnętrznym programom rozwoju kariery możemy podnosić swoje kwalifikacje i awansować.

Kogo szukamy

Bądź sobą i pracuj w Eurocash! Doceniamy ludzi, którzy mają własne pasje, są kreatywni i myślą nieszablonowo. Każdy z nas ma niesamowitą historię do opowiedzenia. Lubimy swoją szczerość i różnorodność charakterów. Zatrudniamy na umowę o pracę, szkolimy i, jako stabilny pracodawca, opiekujemy się Tobą.

Masz pomysł na start-up? Rozwijaj go w naszych strukturach. Chcesz być menadżerem? Aplikuj na program Management Trainee lub Sales and Operations Trainee. Szukasz praktyk? Sprawdź nasz program W praktyce z najlepszymi!

Garnitur zostaw w domu, u nas nie ma dress code’u . Zamiast ubrań – zabierz swoją wyjątkowość i dołącz do Eurocash! :)

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?