Kim jesteśmy i co tworzymy

Zaufana platforma!

Misją Kinguina jest dostarczanie zarówno sprzedającym jak i kupującym z całego świata możliwości handlu grami komputerowymi w najniższych cenach za pomocą innowacyjnej platformy. W ciągu, zaledwie dwóch lat działalności Kinguin stał się największą alternatywą dla takich platform jak Steam, Origin czy Battle.net z ponad 2 mln rzeszą zadowolonych klientów. Chcąc zapewnić maksymalne zadowolenie naszych klientów wprowadziliśmy Program Ochrony Kupujących (Kinguin BuyerProtection), który daje klientowi możliwość otrzymania zwrotu gotówki w przypadku jakichkolwiek problemów przez 30 dni. Dzięki działającemu 24/h zespołowi obsługi klienta reagującym na każde zapytanie klienta za pomocą Livechat zasłużyliśmy na zaufanie graczy. 

Pomagamy 

Poprzez organizację wyjątkowych wydarzeń takich jak Kinguin World Record, czyli bicie rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową czy Kinguin For Charity Tournaments, czyli turnieje, w których biorą udział najlepsi gracze świata staramy zbierać środki finansowe na rzecz fundacji charytatywnych takich jak Child's Play wspierając tym samym dzieciaki w wcale z chorobą. 

Dla e-sportu 

W 2014 roku Kinguin zaczął inwestować i promować e-sport czego efektem jest nawiązanie ścisłej współpracy z ponad 100 organizacjami i osobistościami świata e-sportu takimi jak: Team SoloMid, Fnatic, SK Gaming, Nihilum, Copenhagen Wolves,Team2g, Kungen i UberDanger 

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?