Kim jesteśmy i co tworzymy

Grupa Kapitałowa ACTION to grupa spółek handlowych o ugruntowanej pozycji na rynku. Lider grupy Action S.A. - to jeden z największych dystrybutorów IT/RTV/AGD w Europie Środkowo-Wschodniej, producent marek własnych ActiveJet, Actis, Actina (serwery Actina pracują w CERNIE w Szwajcarii!) oraz wielokrotny sponsor polskich sportowców.

Siłę grupy tworzą także: ogólnopolska sieć sklepów Sferis, własne Centrum Edukacyjne Action S.A. czy też spółki z obszaru e-commerce, m.in. gram.pl czy more4kids.pl. Action Grupa Kapitałowa Action nie stoi w miejscu. Wychodzi również za granice Polski, na rynku niemieckim rozwija spółkę handlową Action Europe, a plany sięgają jeszcze dalej…

„Action, jeszcze szybciej!”

24 lata temu zaczęliśmy od stoiska na giełdzie komputerowej, teraz zatrudniamy blisko 1000 osób, jesteśmy jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT/RTV/AGD w Europie Środkowo-Wschodniej oraz mamy jedno z najnowocześniejszych Centrów Logistycznych w Europie.


Praca pełna wyzwań
Lubisz mieć swobodę działania i codzienne wyzwania? Z ACTION osiągnij swój cel! ACTION odpowiada za zakup towarów, produkcję pod markami własnymi ACTIVEJET, ACTINA, ACTIS, handel, marketing i logistykę. Jest właścicielem sieci salonów SFERIS, gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Współpracuje z ponad 250 światowymi producentami. Od 2 lat ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez ACTION EUROPE, a od roku produkuje gry poprzez ACTION GAMES LAB. Pracując w ACTION będziesz miał możliwość udziału w projektach z ww. obszarów.

 

Sport jest naszą pasją
ACTION przez 2 lata był sponsorem Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa, a obecnie sprawuje patronat nad grupą kolarską ActiveJet Team. Pracownicy trenują w siłowni i sali squash na terenie firmy.

 

Pracodawca Godny Zaufania, Solidny Pracodawca Dekady.

Kogo szukamy

Dobra perspektywa przyszłej kariery

Rekrutujemy głównie do działów sprzedaży i zakupów, gdzie jest stały kontakt z produktami wykorzystującymi najnowsze technologie. W ACTION odnajdzie się każda osoba z pasją do handlu, przedsiębiorcza, zdeterminowana w dążeniu do celu. W związku z rozwojem na rynkach zagranicznych zachęcamy do aplikowania osoby znające język angielski, niemiecki.

DZIAŁY, DO KTÓRYCH REKRUTUJEMY
• Handlowy
• Eksportu
• Zakupów
• Informatyczny
• Logistyka

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?