Kim jesteśmy i co tworzymy

Euler Hermes to międzynarodowa instytucja ubezpieczeniowo-finansowa, należąca do grupy Allianz, specjalizująca się w ubezpieczaniu należności, gwarancjach ubezpieczeniowych, windykacji polubownej i sądowej, ocenie kondycji finansowej podmiotów gospodarczych oraz doradztwie prawnym.

Nasz polski zespół liczy blisko 450 specjalistów, których wiedza i zaangażowanie pomaga tysiącom firm zmniejszyć ryzyko handlowe i spokojnie rozwijać biznes, bez obaw przed utratą płynności finansowej.

 

Jak się u nas pracuje?

Wyjątkowa atmosfera - „czasami nie czuję, że jestem w pracy” - znasz to uczucie?

Rozwój - będziesz współpracować i uczyć się od najlepszych specjalistów w branży, zapewnimy szkolenia i programy rozwojowe

Prestiż - unikalny produkt dostarczany przez lidera rynku

Benefity - bogaty pakiet opieki medycznej, karta sportowa, owoce na biurko

Work-life balance - pracujesz w stałym wymiarze, żadnych niepotrzebnych nadgodzin

Kogo szukamy

Szukamy studentów i absolwentów, którym oferujemy:

Program Całorocznych Praktyk Studenckich to płatne praktyki  w różnych działach, do których rekrutacja trwa przez cały rok, w zależności od potrzeb . Jest to ciekawa propozycja dla osób chcących połączyć naukę z możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wymagania na start: zaangażowanie i entuzjazm, chęć rozwoju i kreatywność.

EH Graduate Program to roczny program dla studentów ostatniego roku i absolwentów kierunków ekonomicznych chcących rozwijać się w branży finansowej.  Realizowany jest w obszarach oceny ryzyka, zarządzania polisami oraz sprzedaży.

Wymagania na start: ambicja, pozytywna energia, inicjatywa oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

EH Leadership Development Program to dwuletni program skierowany do osób z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym zainteresowanych karierą międzynarodową. W ramach programu, uczestnicy odbywają  rotacje w różnych obszarach firmy (sprzedaż, finanse, ryzyko) w kilku krajach. Po zakończeniu programu uczestnicy będą mieli możliwość kontynuowania pracy na stanowisku menedżerskim w wybranym kraju.  

 

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?