Kim jesteśmy i co tworzymy

Comtegra jest integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. W portfolio firmy są również systemy zapewniające ciągłość działania i automatyzację pracy, odtwarzanie danych po katastrofie (Disaster Recovery), a także model zarządzania środowiskiem IT – Cloud Computing. Firma dostarcza też rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa IT.

 

Comtegra od lat współpracuje i opiera swoje rozwiązania o produkty światowych liderów technologii informatycznej, takich jak m.in.: Cisco, Citrix, CheckPoint, EMC, McAfee, NetApp, Quantum, RSA, Symantec czy VMware.

 

Więcej informacji o firmie na stronie: www.comtegra.pl

Kogo szukamy

W Comtegrze cenimy sobie wiedzę, jednak najważniejszy jest dla nas otwarty umysł, chęć do ciągłej nauki i pasja. Myślimy nieszablonowo, nie ograniczamy się do poznanych już technologii, z przyjemnością przedzieramy się przez złożone problemy techniczne, by w niestandardowy sposób pomagać naszym klientom.

Rekrutację prowadzimy przez cały rok. Oferując elastyczne formy zatrudnienia, stawiamy na długotrwałą współpracę, która umożliwi Ci rozwój i zdobycie nowych kompetencji.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska:

  • Account Manager
  • Inżynier Technicznego Wsparcia Sprzedaży
  • Inżynier Serwisu
  • Asystent ds. Marketingu

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?