Kim jesteśmy i co tworzymy

STS jest największą legalną firmą bukmacherską w Polsce przyjmującą zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Firma powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju.
W ciągu ostatnich dwóch lat STS zdominował rynek legalnych firm bukmacherkich w Polsce, znacznie zwiększając udziały rynkowe, które przekaraczają 45%. Obecnie punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście – łącznie na terenie kraju jest ich 421.

STS jest liderem rynku nie tylko pod wzgędem udziałów rynkowych. Firma dynamicznie rozwija usługi związane z prowadzeniem zakładów online, w tym także zakładów na żywo. Bukmacher jest organizatorem cyklicznych Mistrzostw Polski w obstawianiu na żywo, w których rywalizują najlepsi gracze z całej Polski. STS jako lider rodzimej branży bukmacherskiej oferuje możliwość oglądania wydarzeń sportowych na żywo na sts.pl. Miesięcznie firma udostępnia transmisje blisko 1000 wydarzeń sportowych, w tym m.in. piłki nożnej, tenisa, siatkówki, koszykówki oraz innych sportów.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski, a także sponsorem strategicznym Lecha Poznań. STS wspiera także inne kluby piłkarskiej Ekstraklasy będąc oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Pogoni Szczecin i Ruchu Chorzów.

Kogo szukamy

Obecnie STS zatrudnia około 1150 osób. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy tworzymy nowe miejsca pracy. Poszukujemy zdolnych, kreatywnych i ambitnych osób, które wpasują się w naszą kulturę organizacyjną.
Najczęściej poszukujemy kandydatów do pracy w naszych punktach przyjmowania zakładów na terenie całej Polski, ale nie tylko. W naszej centrali w Katowicach zatrudnienie znajdą m.in. informatycy, programiści, specjaliści ds.marketingu, analitycy sportowi czy konsultanci kluczowi klienta. Jeśli szukasz pracy pełnej wyzwań, stawiasz przed sobą ambitne cele do realizacji, jesteś kreatywny i chcesz się rozwijać, to jest to praca właśnie dla Ciebie!

Jak wygląda proces rekrutacji

Rekrutujemy do wszystkich działów firmy, zarówno w centrali w Katowicach, jak i w punktach znajdujących się na terenie całego kraju. Ogłoszenia rekrutacyjne pojawiają się na naszej stronie:  www.praca.sts.pl

Do pracy w naszych punktach szukamy osób energicznych i nie bojących się wyzwań. W weekendy, kiedy wydarzeń sportowych jest naprawdę sporo, nasi pracownicy nie tracą rezonu i wciąż z odpowiednim zaangażowaniem obsługują klientów. Nasi Gracze wielokrotnie podkreślali, że przychodzą do nas właśnie ze względu na dobrą atmosferę, która tworzą pracownicy. Dlatego poszukujemy osób, które nie maja problemów w nawiązaniu kontaktu z klientem, a poczucie humoru nie opuszcza ich nawet w chwilach kryzysu. Cenimy u kandydatów doświadczenie w pracy w handlu i usługach, ale nie jest ono wymagane. Zdajemy sobie sprawę, że każdy gdzieś kiedyś zaczynał.
Czemu Ty nie mógłbyś zacząć w STS?
Natomiast szukając kandydata do pracy w naszej centrali oczekujemy, że jego doświadczenie i rzetelność szybko pozwolą mu się wdrożyć w nasz system pracy, który daleki jest od korporacyjnej koncepcji. Rekrutacja do pracy w naszej siedzibie prowadzona jest przez cały rok w zależności od zapotrzebowania i najczęściej dotyczy pracy w dziale IT, analiz sportowych, marketingu czy administracji. Jeśli po przeczytaniu tych słów, wydaje Ci się, że pasowałbyś do STS,
wyślij do nas swoje zgłoszenie. Czekamy na Ciebie!

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?