Kim jesteśmy i co tworzymy

Dr.Max zarządza prawie 350 placówkami na terenie całego kraju. Jesteśmy drugą co do wielkości siecią aptek w Polsce. Codziennie odpowiadamy za zdrowie ponad 1,6 miliona Polaków, pomagając skutecznie zwalczać choroby oraz dzieląc się wiedzą z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Działamy na rzecz poprawy opieki zdrowotnej, gwarantując dostęp do pełnego asortymentu leków w niskich cenach.

Kogo szukamy

Praktykanci. Wymiar godzinowy jest elastyczny. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje jeśli chodzi o dział czy zakres obowiązków, które chciałbyś wykonywać i których chciałbyś się nauczyć. Rekrutujemy od zaraz. Praktyki odbywają się w we Wrocławiu w naszej Centrali.

Specjaliści. Nasza Centrala nieustannie poszukuje specjalistów z różnych branż m.in. : IT, HR, marketingu, finansów. Zapewniamy możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednym z największych miast Polski - Wrocławiu

Kierownik Apteki: Kierownik apteki jest liderem. To osoba, która zna i rozumie swój zespół. Potrafi go zmotywować i sprawić, aby apteczna maszyna była perfekcyjnie działającą konstrukcją. Dzięki niemu w magazynach panuje ład, na półkach porządek, wśród zespołu zadowolenie, a pacjenci chcą do nas wracać. To właśnie kierownik odpowiada za działania podjęte w i przez aptekę.
Formalne wymagania: ukończone studia farmaceutyczne, 5-letni staż pracy w aptece lub 3-letni staż i kurs specjalizacyjny

Magister Farmacji:  Magister to osoba wspomagająca pacjentów w ich problemach zdrowotnych. Ponadto, do zadań magistra należy wspieranie kierownika apteki w dbaniu o prawidłowe funkcjonowanie placówki oraz o zadowolenie pacjentów.
Formalne wymagania: ukończone studia farmaceutyczne

Technik farmaceutyczny. Stała praca, nieustanny kontakt z ludźmi i możliwość pracy z mnogością produktów. Spokojna przystań w obecnych realiach, a przy tym solidna podstawa do dalszej edukacji oraz kariery zawodowej.
Formalne wymagania: ukończone studium farmaceutyczne plus dwuletni staż w aptec

Dermokonsultantka. Dermokonsultanka łączy  wiedzę kosmetyczną, farmakologiczną i dermatologiczną. Doskonale zna potrzeby klienta. Jako firma stwarzamy najlepsze warunki pracy z dostępem do najnowszych produktów i szerokiej bazy wiedzy

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?