Kim jesteśmy i co tworzymy

SMART HOTELS & HOSTELS

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży hotelarskiej, prowadzącą rozbudowaną sieć obiektów noclegowych, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Założona 15 lat temu, przez grupę przyjaciół – absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego – miała jedynie charakter sezonowy, by z czasem móc pochwalić się także działalnością całoroczną na rynku środkowoeuropejskim, ogromem doświadczenia i szeroką bazą zadowolonych klientów.

Dbamy jednak nie tylko o naszych międzynarodowych gości! Nie osiągnęlibyśmy sukcesu i uznania w branży bez grona oddanych pracowników. Dzięki dbałości o relacje, swobodną atmosferę pracy i współdziałanie, udaje nam się stworzyć, młody zespół ludzi z pasją, gotowych na przygody i nietuzinkowość wyzwań w obszarze szeroko pojętej turystyki.

Od wielu lat rekrutujemy kandydatów chętnych do pracy sezonowej jak i stałej, w ciągu roku.

W miesiącach letnich zapraszamy do topowych miast europejskich – m.in. Wenecji, Wiednia, Salzburga czy Pragi. W ciągu roku natomiast rekrutujemy w miastach takich jak Kraków, Warszawa, Poznań, Bratysława czy Innsbruck. Gwarantujemy bezpłatny transport i zakwaterowanie! Istnieje także możliwość zaliczenia wyjazdu jako płatnych praktyk studenckich.

Obiecujemy niezapomnianą przygodę!

Przygodę z turystami z całego świata, a dzięki temu bieżący kontakt z językiem obcym i możliwość jego szlifowania! Poznanie rzeszy młodych i energicznych ludzi, których wkrótce będzie można określić mianem swoich przyjaciół.

Co ważne, lokalizacją miejsca pracy jest zawsze ścisłe centrum miast, w których prowadzimy działalność; krótki dwuetapowy i sprawny proces rekrutacji oraz pakiet szkoleń wewnętrznych, które wpływają na płynne i szybkie wdrożenie się w nowe obowiązki;

Nie jesteśmy bezosobową korporacją, której monotonia pracy często skutecznie ogranicza możliwości rozwoju, gdzie dress code wprowadza dystans i sztuczność a procedury zabijają wyobraźnię.

U nas każdy ma szanse na zdobycie cennego doświadczenia w różnych działach, pod okiem przychylnych kolegów-przełożonych, których indywidualne podejście pomaga rozpoznać mocne strony debiutantów i wskazać im różnorodną ścieżkę kariery. Nie zapominamy także o przejrzystym i efektywnym systemie motywacyjnym, istotnej bieżącej ewaluacji pracy oraz częstych imprezach integracyjnych.

Jasna struktura firmy sprawia, że współdziałanie naszej młodej ekipy z powodzeniem udowadnia, że poziom pracy w sektorze turystycznym, w firmie z polskim kapitałem, może być równie wysoki jak w zagranicznych korporacjach.

Kogo szukamy

Bądź na TAK jeśli:

  • jesteś studentem lub absolwentem
  • znasz języki obce
  • jesteś komunikatywny i otwarty, masz chęci do pracy
  • jesteś dyspozycyjny/-a do pracy w pełnym wymiarze godzin lub na pół etatu (grafik do ustalenia)
  • nie masz problemów z obsługą komputera

Czego z nami doświadczysz:

  • Pracę w przyjaznym, zgranym zespole
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Możliwość podjęcia pierwszej pracy!
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Krakowa

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?