Kim jesteśmy i co tworzymy

W infoShare Academy zajmujemy się trzema rzeczami: uczymy programowania od podstaw, realizujemy zaawansowane szkolenia dla firm IT oraz pomagamy naszym klientom znaleźć odpowiednich pracowników.
Na kursach otwartych uczymy programowania od podstaw i pomagamy znaleźć pracę. Poznasz na nich wszystkie niezbędne języki i narzędzia, które na co dzień wykorzystują programiści w swojej pracy. Organizujemy kursy dzienne i zaoczne z podstaw Front-endu i podstaw Javy oraz kurs wieczorowy z Pythona.
Jeśli jesteś pracodawcą, możesz u nas zamówić szkolenia  m.in. z języków i technologii jak: Java, JEE, Spring, PHP, Python, JavaScript, Angular, React, narzędzi programistycznych, CI, TDD, Code Review.
Wdrażamy w organizacjach oraz szkolimy całe zespoły oraz Scrum Masterów z metodyk adaptacyjnych m.in. Scrum, Kanban.

Kogo szukamy

Jeśli zawsze interesowałeś się nowymi technologiami, programowaniem albo sam próbowałeś napisać swoją własną aplikację internetową, to szukamy właśnie Ciebie :)

Prowadzimy szkolenia z programowania od podstaw w trybie dziennym i zaocznym. Jeśli interesuje Cię tworzenie stron i aplikacji webowych, zobacz kurs Front-end Developer (http://infoshareacademy.com/szkolenie_front_end_dziennie_gdansk.html).

A może masz techniczne wykształcenie i chcesz nauczyć się pisać back-endowe aplikacje w javie na duże systemy i w dużych projektach informatycznych? Sprawdź czy kurs Java Developer nie jest dla Ciebie (http://infoshareacademy.com/szkolenie_java_dziennie_gdansk.html).

Języki i technologie, które poznasz się podczas naszych kursów: HTML5, CSS3, JavaScript, React JS, Bootstrap, jQuery, Scrum, Git, TDD, Java Enterprise Edition, Apache Maven, Hibernate, UML, NoSQL, Wildfly.

Jeśli jesteś pracodawcą, możemy przygotować dedykowane szkolenie z wybranej technologii, specjalnie dla Twoich pracowników.

Już za kilka miesięcy odbędzie się największa w północnej Polsce konferencja nowych technologii infoShare 2017. Jeśli interesuje Cię, jak wygląda organizacja i zaplecze tak wielkiego eventu, podejdź do nas na stoisko. Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą w obsłudze i zorganizowaniu konferencji.

 

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?