Kim jesteśmy i co tworzymy

HB Reavis to międzynarodowa grupa deweloperska założona w 1993 roku w Bratysławie i działająca w Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, a także na Słowacji, Węgrzech oraz w Turcji. W aktualnym rankingu PropertyEU „Top Developers Survey”, firma plasuje się na 3. miejscu wśród największych deweloperów powierzchni biurowych w Europie. Dotychczas grupa zrealizowała 993 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, handlowo-rozrywkowej i logistycznej, a ponad 1 mln mkw. znajduje się obecnie w realizacji lub przygotowaniu. HB Reavis wykorzystuje zintegrowany model biznesu, który obejmuje działania deweloperskie i wykonawcze oraz zarządzanie majątkiem i inwestycjami. Grupa zatrudnia ponad 500 osób i dysponuje aktywami w wysokości 2,1 mld euro, o wartości netto na poziomie 1,2 mld euro, co czyni ją liderem na globalnym rynku nieruchomości komercyjnych. Potwierdzeniem silnej pozycji HB Reavis są liczne wyróżnienia, m.in. tytuł „Najlepszego Projektu Architektonicznego Roku” dla inwestycji 33 Central w konkursie UK Property Awards oraz „Dewelopera Roku w Europie Środkowo-Wschodniej 2015” w CEE Quality Awards. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.hbreavis.com.

Na polskim rynku firma działa od 2008 roku. W ciągu zaledwie kliku lat stała się jednym z najbardziej aktywnych deweloperów w Warszawie. Dotychczas firma dostarczyła na stołeczny rynek cztery inwestycje, a kolejne dwie są obecnie w realizacji. Wśród nich Varso - wyjątkowy projekt wysokościowy powstający w samym centrum Warszawy.

Kogo szukamy

HB Reavis obecnie zatrudnia w Polsce około 150 specjalistów w obszarach związanych z wszystkimi etapami procesu inwestycyjnego – od projektowania budynków, przez ich finansowanie, budowę i wynajem, po marketing i zarządzanie. Firma jest doskonałym miejscem rozwoju zarówno dla doświadczonych profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą nieruchomości, budownictwa czy architektury.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?