Kim jesteśmy i co tworzymy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Nie jesteśmy typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe podejmowane są w Polsce i na co dzień wdrażamy rozwiązania, które sami wypracowaliśmy.

Szeroki zakres oferty produktowej zapewnia możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów o różnorodnych profilach zawodowych. Co nas łączy, to samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań. W Alior Banku możemy w pełni wykorzystać swoją autonomię w pracy i mamy realne możliwości wpływu na jego działanie.

Kogo szukamy

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do działania i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Tutaj odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy, i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują m.in.:

  • Contact Centre (Infolinia, Dział Utrzymania Klienta, Telemarketing),
  • IT / Rozwój oprogramowania,
  • Biuro Maklerskie,
  • Rachunkowość i finanse,
  • Windykacja,
  • Audyt i controlling,
  • Operacje bankowe,
  • Zarządzanie ryzykiem.

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

 

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?