Kim jesteśmy i co tworzymy

PODRÓŻUJ. ODKRYWAJ. POSZERZAJ HORYZONTY.

Vienna House. Największa austriacka niezależna sieć hoteli. 32 hotele, 8 krajów, 2200 pracowników. Założona w 1989 r. pod nazwą Vienna International Hotelmanagement.

Przewodnią ideą Vienna House jest radość podróżowania, odkrywanie świata i poszerzanie horyzontów. Jesteśmy prawdziwymi gospodarzami – i to widać. To jak wizyta u znajomych, a może nawet lepiej!

Szeroki zakres wiedzy naszych specjalistów od wdrożeń projektów hotelowych daje nam pewność, że jesteśmy w stanie łatwo sprostać tego typu wyzwaniom. Na przestrzeni ostatnich czterech lat przejęliśmy 13 hoteli i umocniliśmy ich pozycję na rynku.

Vienna House to nowoczesne hotele, w których najważniejsze jest: proste piękno życia. Szybki Internet, zaangażowana obsługa, wyjątkowe doświadczenia, regionalne smaki oraz designerskie wnętrza. A do tego wszystkiego wiedeński urok.

Kogo szukamy

Vienna House to nie tylko hotele – to miejsca przepełnione energią, własną historią i przygodami oraz charyzmą pracujących tam osób.

Pracownicy hoteli Vienna House to ludzie, dla których gościnność jest prawdziwą pasją. Gościnność to bardzo ważna, osobista kwestia – wiąże się w dużej mierze z naturalnością i swobodą bycia sobą, umożliwieniem gościom zaznania prawdziwej radości.

Jesteśmy ekspertami w wielu dziedzinach, ale nie we wszystkim. Jakie są Twoje mocne strony? Czy jest coś, co jest Twoją pasją i sprawia Ci szczególną przyjemność? Wnieś coś wyjątkowego do Vienna House i rozwijaj z nami swój potencjał.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?