Kim jesteśmy i co tworzymy

AIESEC University to warsztaty językowe trwające 8 tygodni, które kierujemy do młodych ludzi zainteresowanych kontynuacją lub rozpoczęciem nauki wybranego języka obcego. 

Dostarczane są przez lektorów z różnych zakątków świata, dzięki czemu będziesz mieć szansę rozwinąć nie tylko swoje umiejętności komunikowania się w zróżnicowanych środowiskach ale również poznasz inne kultury.

Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, dzięki czemu pokonasz swoją barierę językową, odnajdując się później w każdej sytuacji! 

AIESEC University łamie stereotypy o tym, że nauka może być nudna! Urozmaiceniem warsztatów są Language Tours, czyli kilkugodzinne spotkania z lektorem, który np. podczas spaceru po mieście uczy popularnych zwrotów i nazw, które mogą być przydatne w realnych sytuacjach, w sklepie, w podróży czy w restauracji.

Nasze kursy stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, międzynarodową praktykę Global Talent czy wolontariat zagraniczny Global Volunteer.

➡️Zapisy: kato.aiesec.pl/zapisyuniversity
➡️Więcej informacji: http://aiesec.pl/aiesec-university/ 
➡️Kontakt: aiesec.university.kato@gmail.com

Kogo szukamy

Zapraszamy młodych ludzi chętnych na rozwój umiejętności językowych w przyjaznych warunkach. Ludzi, którzy interesują się podróżami i poznawaniem nowych kultur. Gotowych na nowe wyzwania. Ale także tych, którzy chcieliby przełamać w sobie pewne bariery, nie tylko językowe.

Poszukujemy ludzi z PASJĄ jak my!

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?