Kim jesteśmy i co tworzymy

W bioMérieux, francuskiej firmie biomedycznej, zajmujemy się zagadnieniami diagnostyki klinicznej i przemysłowej. Z naszą ofertą docieramy do ponad 150 krajów. Nigdy nie zapominamy, że każdego dnia na całym świecie, przyczyniamy się do ratowania zdrowia i życia.

Aby zoptymalizować procesy finansowo-księgowe i administrację sprzedaży, w 2011 roku utworzyliśmy dwa centra usług wspólnych, które finalnie rozpoczęły swoją działalność w Warszawie – bioMérieux SSC Europe i w Buenos Aires – bioMérieux Argentina.

bioMérieux SSC Europe skupia procesy dla 16 spółek w regionie EMEA. Obsługujemy nasze spółki w krajach: Polska, Czechy, Węgry, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Belgia, Holandia, Norwegia, Dania, Szwecja, Finlandia, Republika Południowej Afryki, Portugalia, Hiszpania, Włochy oraz SSC.

Rozwój bioMerieux na przestrzeni ostatnich lat nie byłby możliwy bez doświadczonych, przeszkolonych i zaangażowanych pracowników. To dzięki naszym pracownikom budujemy organizację wrażliwą na potrzeby Klientów, przestrzegającą najwyższych standardów etycznych, a jednoczenie tworzącą przyjazne miejsce pracy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o działalności bioMerieux na świecie:
https://www.youtube.com/watch?v=7wb0sShoMp8

Kogo szukamy

Poszukujemy osób dążących do własnego rozwoju, otwartych na ludzi i nową wiedzę oraz zaangażowanych i chętnych do pracy.

Nasi Pracownicy to osoby po studiach związanych z rachunkowością i finansami, ale również z administracją, logistyką, filologiami czy zarządzaniem. Każde stanowisko wymaga od kandydata znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

Naszym Pracownikom zapewniamy nie tylko wiedzę i szkolenia niezbędne do wykonywanych obowiązków, ale zachęcamy ich do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych wyzwań. 
Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?