Kim jesteśmy i co tworzymy

Jesteśmy największą w Polsce siecią DOZ Aptek Dbam o Zdrowie, liczącą blisko tysiąc placówek. DOZ S.A jest największym pracodawcą na rynku aptecznym - zatrudnia ponad 2 500 magistrów i techników farmacji, którzy dbają o bezpieczeństwo leczenia farmakologicznego 2,5 miliona pacjentów miesięcznie.

 

DOZ Apteki Dbam o Zdrowie zapewniają dostępność ponad 20 000 leków każdego dnia. Leki można kupić nie tylko w aptekach stacjonarnych, można je również zamówić za pomocą portalu do zamawiania leków doz.pl, skorzystać z aplikacji mobilnej, smart tv lub zamówienia telefonicznego.

 

Jako firma odpowiedzialna społecznie poprzez fundację Dbam o Zdrowie angażujemy się w walkę z problemem społecznym, jakim jest zatrzymanie leczenia farmakologicznego z powodu ograniczeń finansowych pacjentów. Promujemy także zdrowy tryb życia – zachęcając do aktywnego dbania o zdrowie poprzez edukację oraz przykłady zmiany codziennych nawyków.

Kogo szukamy

O naszym sukcesie decyduje nie tylko rozpoznawalna marka, ale przede wszystkim ludzie. Dlatego u naszych obecnych i przyszłych pracowników cenimy zarówno wysokie kompetencje, jak i motywację do osiągania coraz lepszych wyników.

 

Oczekiwania wobec kandydatów różnią się w zależności od profilu konkretnego stanowiska - informujemy o nich szczegółowo w ofertach pracy. Na kilka kluczowych cech zwracamy jednak w procesie rekrutacji szczególną uwagę. Są to:

 

Zaangażowanie – gotowość do podejmowania nowych wyzwań, umiejętność podchodzenia indywidualnie do każdego zagadnienia, aktywne szukanie najlepszych rozwiązań, zachęcanie innych do podejmowania nowych inicjatyw.

 

Nastawienie na współpracę – umiejętność brania współodpowiedzialności za realizację wyznaczonych celów, dzielenie się dobrymi praktykami, wiedzą i doświadczeniem, dbanie od dobrą atmosferę w pracy.

 

Nastawienie na rozwój – stała gotowość do uzupełniania i podnoszenia wiedzy w szczególności w obszarach pozwalających na świadczenie opieki farmaceutycznej na najwyższym poziomie, angażowanie się w nowe, rozwojowe projekty, otwartość na nowe pomysły.

 

Wysokie umiejętności komunikacyjne – zdolność do jasnego i precyzyjnego wyrażania się, słuchania i rozumienia wypowiedzi innych oraz umiejętność podtrzymywania relacji, współpracy i dbania o otwartość dyskusji.

 

Zapraszamy do współpracy Magistrów Farmacji, Techników Farmaceutycznych oraz stażystów!

hr@doz.pl

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?