Kim jesteśmy i co tworzymy

COESIA jest grupą spółek oferujących innowacyjne rozwiązania przemysłowe, działającą globalnie, z siedzibą w Bolonii (Włochy), należącą w całości do Isabelli Seràgnoli.

Spółki grupy COESIA są liderami w sektorach:

  • zaawansowanych technologii automatyzacji maszyn,
  • rozwiązań procesów przemysłowych,
  • robotyki
  • mechanizmów precyzyjnych.

Klienci grupy COESIA są czołowymi graczami w branży produktów konsumpcyjnych, wyrobów tytoniowych, lotnictwa i motoryzacji.

Do grupy COESIA należy również firma FlexLink, która jest światowym liderem w dziedzinie zautomatyzowanych systemów przemysłowych. Bliska współpraca z klientami z całego świata umożliwia nam opracowywanie nowatorskich rozwiązań automatyzacji, robotyki, które pozwalają produkować lepiej, bezpieczniej i bardziej oszczędnie. Nasze rozwiązania już od ponad 35 lat służą producentom, dostawcom maszyn i integratorom systemów, pozwalając im kontrolować wydajność produkcji.

Jesteśmy wiodącym dostawcą wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla przemysłu wytwórczego, m.in. spożywczego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego i elektronicznego. Klientów obsługują lokalne jednostki operacyjne, rozmieszczone w 30 krajach na całym świecie oraz globalna sieć partnerów strategicznych. Sieć partnerów jest ważnym, strategicznym elementem modelu biznesowego firmy FlexLink, założonej w roku 1980. Wspomniany model działalności umożliwia przyczynianie się do efektywnego zwiększania wydajności procesów produkcji w różnorodnych fabrykach klientów, rozmieszonych w ponad 60 krajach na całym świecie.

  • 989 pracowników
  • 30% zatrudnionych to kobiety
  • 50% posiada wyższe wykształcenie
  • Jednostki operacyjne w 30 krajach
  • Sieć partnerów w ponad 60 krajach
  • Ponad 8000 instalacji na całym świecie. Wiele z nich dla wiodących marek z branży FMCG, farmaceutycznej, motoryzacyjnej oraz elektronicznej.

Kogo szukamy

W związku z dynamicznym rozwojem Flexlink Systems Polska poszukujemy głównie inżynierów oraz specjalistów z dziedzin technicznych takich jak robotyka, automatyka, mechatronika, budowa maszyn oraz pracowników z obszarów takich jak np.zakupy, księgowość, IT czy specjalistów zarządzania projektami. 

W firmie Flexlink oferujemy praktyki dla uczniów technikum i studentów, którzy chcą poznać lepiej naszą firmę: jej technologie i kulturę organizacyjną, a także zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku. Szukamy osób zaangażowanych i ukierunkowanych na rozwój. Zachęcamy do aplikowania na adres: rekrutacja@flexlink.com, na otwarte stanowiska oraz do Programów Praktyk Letnich (przełom marca i kwietnia) oraz Programów Stażowych ( cały rok) 

 

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?