Kim jesteśmy i co tworzymy

Jesteśmy polską firmą z 25-letnią historią, aktywną w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia.

Dynamiczny rozwój na styku dziedzin farmaceutyczno-medycznych daje wyjątkowe możliwości firmie i pracownikom. Jesteśmy liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, która jest naszą najważniejszą działalnością. Równolegle rozwijamy synergiczne biznesy. Mamy pozycję eksperta w wielu ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia segmentach.

Grupa NEUCA jest firmą innowacyjną – prowadzimy liczne projekty startupowe i wprowadzamy na rynek zdrowia nowe rozwiązania. Wszystkie nasze działania realizowane w ramach strategii są podporządkowane wsparciu rozwoju niezależnych aptek. Od 2004 r. NEUCA notowana jest na GPW w Warszawie.

Kogo szukamy

PROGRAM PRAKTYK

DLA KOGO?Studentów wszystkich lat chcących odbyć bezpłatne praktyki w obszarach: marketingu, wsparcia sprzedaży, finansach, księgowości, HR, IT, logistyce, zakupach.

KIEDY?Cały rok w zależności od potrzeb biznesowych, 4-6 tygodni.

CO CIĘ CZEKA? NA CO MOŻESZ LICZYĆ? Szkolenie wprowadzające, Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia pod okiem opiekuna praktyk, Elastyczne dopasowanie do trybu studiów, Informację zwrotną po odbyciu praktyk,Referencje po odbytych praktykach, Dla najlepszych rekomendację do udziału w programie PUK.

PROJEKT UDANA KARIERA

DLA KOGO?Utalentowanych, wszechstronnych studentów zainteresowanych rozwojem, posiadających umiejętności analityczne, komunikatywnych. Zachęcamy do zgłoszeń niezależnie od kierunku i roku studiów.

KIEDY?Od Czerwca 2017 do Kwietnia 2018.

CO CIĘ CZEKA? NA CO MOŻESZ LICZYĆ? Roczna przygoda z NEUCA, podczas której ukierunkujemy Twoją karierę, Udział w tematycznych wykładach/warsztatach, szkoleniach , Udział w wybranych przez Ciebie projektach biznesowych i praktykach, Dostęp do wewnętrznych ofert pracy, Szkolenia e-learningowe, Możliwość udziału w projektach, stażach i rekrutacjach wewnętrznych, Integracja uczestników programu,Certyfikaty uczestnictwa w programie.

Dane kontaktowe

Kogo szukamy

Sprawdź także

Partner strategiczny

LIDL

Partner wspierający

DeloitteGrupa PZU

Partner technologiczny

HighSolutionsFreshmail

Partner medialny

GoldenLineKarierawFinansacheurostudentPortal studencki dlaStudenta.plInterviewme - kreator CV online

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery oraz organizacji AIESEC?