Osoby odpowiedzialne za Dni Kariery®

Avatar big 90764772 2864613490250910 7117408340216381440 n

Emil Kasperkiewicz

Koordynator Narodowy Dni Kariery®

emil.kasperkiewicz@aiesec.pl
Avatar big imgp5087 cr 1

Karolina Pater

Koordynator ds. Sprzedaży

karolina.pater@aiesec.net606 737 301
Avatar big 0  1

Marta Okroj

Koordynator ds. Sprzedaży

marta.okroj@aiesec.net577 074 619
Avatar big 50695532 2226306410762101 7060047703358570496 o

Paula Szatkowska

Koordynator ds. Promocji

paula.szatkowska@aiesec.net695 199 830
Avatar big 0

Katarzyna Kośmińska

Koordynator ds. Logistyki

katarzyna.kosminska@aiesec.net506 683 881
Avatar big whatsapp image 2020 07 13 at 15.59.13

Bartłomiej Górniak

Koordynator Lokalny Warszawa UW

bartlomiej.gorniak@aiesec.net664 321 032
Avatar big whatsapp image 2020 07 13 at 16.04.50

Artiemi Jewsiejenko

Koordynator Lokalny Warszawa SGH

artiemi.jewsiejenko@aiesec.net888 262 747
Avatar big 0  2

Patrycja Kula

Koordynator Lokalny Poznań

patrycja.kula@aiesec.net608 534 008