Kontakt

Koordynatorzy Dni Kariery® 2018/2019

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska. Odbywają się już od ponad 25 lat na wiosnę w 9 największych ośrodkach akademickich, a w Warszawie i Poznaniu również jesienią. W ubiegłorocznej wiosennej edycji wzięło w nich udział 40000 uczestników i ponad 300 wystawców.

Avatar big tamara

Karolina Taramas

Koordynator Narodowy Dni Kariery®

karolinataramas@dnikariery.pl
Avatar big asia

Joanna Grabińska

Koordynator ds. Sprzedaży

joannagrabinska@dnikariery.pl+48 696 531 727
Avatar big elvirka

Elvira Koloniari

Koordynator ds. Logistyki

elvira.koloniari@dnikariery.pl+48 792 737 459
Avatar big images

Nikola Pisarek

Brand Manager

nikola.pisarek@dnikariery.pl+48 660 404 414
Avatar big krzysiu

Krzysztof Billewicz

Social Media Manager

krzysztof.billewicz@dnikariery.pl +48 519 837 596
Avatar big default

Ala Krężel

Koordynator Lokalny - Kraków

alicja.krezel@dnikariery.pl+48 697 644 952
Avatar big default

Agnieszka Lach

Koordynator Lokalny - Warszawa

agnieszka.lach@dnikariery.pl
Avatar big krystian

Krystian Ziemacki

Koordynator Lokalny - Poznań

krystian.ziemacki@dnikariery.pl +48 506 604 415
Avatar big default

Daniel Jędrycha

Koordynator Lokalny - Katowice

daniel.jedrycha@dnikariery.pl+48 538 316 877
Avatar big default

Aleksandra Wiertel

Koordynator Lokalny - Toruń

aleksandra.wiertel@dnikariery.pl+48 664 545 099
Avatar big default

Julia Stelmach

Koordynator Lokalny - Gdańsk

julia.stelmach@dnikariery.pl+48 660 711 258
Avatar big default

Kuba Majcher

Koordynator Lokalny - Lublin

jakub.majcher@dnikariery.pl+48 606 940 853
Avatar big default

Natalia Jurkun

Koordynator Lokalny - Wrocław

natalia.jurkun@dnikariery.pl+48 693 244 102
Organizatorem Dni Kariery® jest AIESEC Polska

ul. Hallera 1205-260 Marki k/Warszawy

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający

Partner Merytoryczny

Partner Medialny

Partner Technologiczny

Thumb up

Czy wiesz, że...

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów.

Zarejestruj się

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery® oraz organizacji AIESEC?

Poznaj nas