Analityk finansowy

Finanse,Konsulting/ Doradztwo,Prawo14-02-2018ewa.wesolowska@crido.pl
Lokalizacja
Warszawa
Branża
Bankowość, Finanse, Konsulting/ Doradztwo, Prawo
Termin oferty
31-03-2018

Opis stanowiska

Opis stanowiska: Wsparcie zespołów pomocy publicznej oraz podatkowego w następujących obszarach: przygotowaniu modeli finansowych (umiejętność tworzenia modeli finansowych), obejmujących prognozę sprawozdań finansowych, analizę opłacalności inwestycji i analizę ryzyka, przygotowywanie analiz finansowych w procesie ubiegania się o pozyskanie finansowania (w tym fundusze UE, kredyty komercyjne) dla projektów inwestycyjnych, przygotowaniu wszelkich bieżących analiz finansowych.

Profil kandydata: 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, (w tym Finanse i Rachunkowość, Metody Ilościowe, Statystyka), wiedza z zakresu tworzenia modeli finansowych, zdolności analityczne, umiejętność pracy w zespole, biegła znajomość języka angielskiego, umiejętność organizacji czasu pracy, nastawienie na rozwój i chęć przyjmowania ambitnych zadań, dodatkowym atutem kandydata będzie: doświadczenie w zakresie przygotowania modeli finansowych dla projektów ubiegających się o dofinansowanie z funduszy UE; egzaminy/ kursy (CIMA, CFA, ACCA, Biegły Rewident) posiadane lub w trakcie zdobywania. Oferujemy: pracę nad ciekawymi i rozwijającymi projektami które, pozwalają pogłębić doświadczenie oraz rozwój w danej dziedzinie, atrakcyjne wynagrodzenie, młody zespół nastawiony na współpracę oraz dzielenie się wiedzą, rozwój zawodowy: m.in. system szkoleń adekwatny do zajmowanego stanowiska i ścieżki kariery, atrakcyjny pakiet socjalny, a w tym m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna, zabieg masażu oraz rehabilitacji w siedzibie firmy, „owocowe " poniedziałki oraz środy, świeży sok, przyjazną atmosferę pracy, w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe.

Absolwent lub student piątego roku studiów magisterskich na kierunku związanym z finansami