Stażysta

Stażysta

BPO/SSC15-02-2018rekrutacja@metsagroup.com
Lokalizacja
Gdańsk
Branża
BPO/SSC
Termin oferty
30-04-2018

Opis stanowiska

Co zyskasz podczas stażu? • zdobędziesz doświadczenie w zakresie księgowości korporacyjnej • będziesz miał ciągły kontakt z językiem angielskim • poznasz skandynawską kulturę organizacyjną • dołączysz do firmy uznawanej rynkach międzynarodowech za najlepsze miejsce pracy • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

Do wzięcia udziału w rekrutacji zapraszamy: • absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia (preferowane kierunki ekonomiczne oraz księgowaść) • osoby o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które: - znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania - swobodnie komunikują się w języku angielskim - dobrze znają programy MS Office - budują relacje i chętnie pracują w zespole

Co oferujemy? • atrakcyjne wynagrodzenie • pracę w pełnym wymiarze godzin • wsparcie Buddy'iego w pierwszych dniach praktyk • zajęcia fitness w czasie pracy • świeże owoce w każdy czwartek Napisz do nas!