Junior PHP Developer

3oferty

Turystyka i rekreacja16-02-2018praca@wakacje.pl
Lokalizacja
Gdańsk, wrzeszcz
Branża
Turystyka i rekreacja
Termin oferty
31-03-2018

Opis stanowiska

• wytwarzanie nowych funkcjonalności z naciskiem na kod obiektowy; • utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji i microserwisów; • udział w projektowaniu tworzonych rozwiązań; • optymalizacja i poprawa wydajności kodu; • tworzenie dokumentacji technicznej;

• komercyjne doświadczenie w realizacji projektów w technologii PHP; • znajomość relacyjnych baz danych: mySQL, PostgreSQL oraz noSQL: MongoDB, Elastic Search; • umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git; • umiejętność pracy w zespole; • mile widziana znajomość frameworków dostępnych na rynku; • znajomość angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną;

• pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna), • pracę w ciekawych, złożonych technologicznych projektach, • stabilne zatrudnienie, • „delegacje pod palmami” – służbowe wyjazdy zagraniczne w ramach czasu pracy, • pracę w profesjonalnym zespole i sympatycznej atmosferze, • realna perspektywa rozwoju i awansu, • praca w Centrali Gdańsku Wrzeszczu.