Dyrektor Sprzedaży Direct (Internet, Aplikacja, Telefon)

Administracja,Finanse,Obsługa klienta,Sprzedaż,Ubezpieczenia16-02-2018praca@cuk.pl
Lokalizacja
Toruń + zdalnie
Administracja, Finanse, Obsługa klienta, Sprzedaż, Ubezpieczenia
Termin oferty
31-03-2018

Opis stanowiska

Będziesz się zajmować: kreowaniem i realizowaniem strategii sprzedaży w takich kanałach jak Internet, telefon, aplikacje mobilne, czatbooty, social media, koordynacją działań w Internecie z zadaniami i celami Działu Contact Center, współpracą z partnerami zewnętrznymi, zarządzaniem sprzedażą zdalną, realizacją planów sprzedażowych w kanałach alternatywnych, analizą raportów sprzedażowych i rekomendowaniem działań, proponowaniem nowych rozwiązań w oparciu o najnowsze technologie i trendy sprzedaży.

Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu sprzedażą zdalną (mile widziane w branży ubezpieczeniowej), masz zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków, konsekwentnie realizujesz cele, masz wysoko rozwinięte kompetencje: nastawienie na cel, planowanie, koordynowanie, samodzielność i motywowanie.

Wymagane wykształcenie

wyższe