Edition medium jm logo noon red cmyk

Operacyjny Program Menedżerski

Jeronimo Martins Polska S. A.FMCG,Logistyka,Obsługa klienta,Sprzedaż20-02-2018rekrutacja@jmpolska.com
Lokalizacja
Cała Polska
Branża
BPO/SSC, Farmacja, Finanse, FMCG, Human Resources(Zasoby Ludzkie), IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Obsługa klienta, Sprzedaż
Termin oferty
31-03-2018

Opis stanowiska

Witamy w Grupie Jerónimo Martins specjalizującej się w dystrybucji i produkcji żywności, która funkcjonuje na 3 rynkach w Portugalii, Polsce oraz Kolumbii. Zaaplikuj już dziś na operacyjny program menedżerski – Operations Management Trainee. Wyobraź sobie pierwsze kroki Twojej kariery w sprzedaży, sercu naszego biznesu, miejscu pełnym pasjonatów i wizjonerów. Zabierzemy Cię w podróż po wyjątkowej branży retail. Damy Ci możliwość uczenia się od najlepszych menedżerów zarządzających naszymi sklepami Operations Management Trainee to roczny program, który realizujemy na bazie wspólnie wypracowanych w grupie standardów, ale osobno w każdym z 3 krajów (Polsce, Portugalii i Kolumbii). Program skierowany jest do osób, które wiążą swoją drogę zawodową z handlem, pracą z klientem i z zarządzaniem zespołami sprzedaży. Szukamy osób, które wkrótce ukończą lub już ukończyły studia wyższe na kierunkach od ekonomicznych, przez logistyczne, po techniczne – stawiamy na różnorodność.

Wymagane umiejętności

Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli: •posiadasz doświadczenie zdobyte podczas staży i praktyk, wolontariatów lub w organizacjach studenckich, •znasz angielski na poziomie średniozaawansowanym, •masz prawo jazdy kategorii B lub planujesz je mieć w najbliższej przyszłości, cechuje Cię wrodzona ciekawość oraz chęć poznawania nowych rzeczy, •lubisz analizować dane i zwracasz uwagę na szczegóły, •lubisz pracę dynamiczną, a zmiany to dla Ciebie wyzwania a nie problemy, •ważna jest dla Ciebie praca z ludźmi i budowanie relacji.

Wymagane wykształcenie

Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli: •masz tytuł magistra lub właśnie kończysz studia,

Partner Strategiczny

Partner Merytoryczny

Partner Medialny

Partner Technologiczny

Thumb up

Czy wiesz, że...

Dni Kariery® to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów.

Zarejestruj się

Chcesz dowiedzieć się więcej o Dniach Kariery® oraz organizacji AIESEC?

Poznaj nas