Doradca Linii Zdrowia PZU

Obsługa klienta,Ubezpieczenia26-02-2018pracujdlazdrowia@pzu.pl
Lokalizacja
ul. Płk. Jana Pałubickiego 2, bud. C
Branża
Obsługa klienta, Ubezpieczenia
Termin oferty
30-09-2018

Opis stanowiska

Jeśli szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje umiejętności, a pomaganie sprawia Ci satysfakcję - Pracuj dla Zdrowia! Jako Doradca powstającej w Gdańsku Linii Zdrowia będziesz: • umawiać wizyty lekarskie i badania naszych klientów • dzielić się swoją wiedzą o produktach PZU Zdrowie • opiekować się naszymi klientami i rozwiązywać ich problemy

W zamian proponujemy: • umowę o pracę lub umowę zlecenie z elastycznymi godzinami pracy • atrakcyjne wynagrodzenie • cykl profesjonalnych szkoleń • rodzinną atmosferę

Szukamy osób z minimum średnim wykształceniem. Jeżeli masz doświadczenie w pracy na infolinii, to świetnie! Jeżeli nie, chętnie nauczymy Cię wszystkiego. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.pzu.pl/kariera/pracujdlazdrowia Wyślij CV na adres pracujdlazdrowia@pzu.pl