Edition medium powerjobs logo black

Asystent mechanika

PowerJobsInne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja27-02-2018a.szebera@powerjobs.pl
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza
Branża
Inne, Inżynieria, Produkcja
Termin oferty
02-04-2018

Opis stanowiska

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749), działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: ASYSTENT MECHANIKA Miejscowość: Dąbrowa Górnicza, Tucznawa OBOWIĄZKI: konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, pomoc przy projektowaniu, modernizacji części maszyn oraz ich instalacja, pomoc w zakresie planowania prewencji maszyn produkcyjnych, aktualizowanie i standaryzacja dokumentacji technicznej w części mechanicznej, raportowanie do przełożonego, postępowanie zgodnie z procedurami jakości, zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne.

Znajomość MS Office, AutoCAD, SolidWorks, podstawowa umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim, gotowość do pracy zmianowej i dyżurów, prawo jazdy.

Wykształcenie kierunkowe wyższe I stopnia (inżynier) na kierunkach: Mechanika i Budowa maszyn, Mechatronika oraz pokrewne, w trakcie IV roku studiów tryb dzienny lub wieczorowy (wolne weekendy). OFERUJEMY: współpracę w oparciu o zlecenie, możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej japońskiej korporacji, perspektywę zatrudnienia na pełny etat.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy