Asystent automatyka

13ofert

Inne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja27-02-2018a.szebera@powerjobs.pl
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza
Branża
Inne, Inżynieria, Produkcja
Termin oferty
02-04-2018

Opis stanowiska

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749), działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: ASYSTENT AUTOMATYKA. Miejscowość: Dąbrowa Górnicza, Tucznawa. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: aktualizowanie i standaryzacja dokumentacji technicznej w części elektrycznej i softwareowej, instalowanie oraz aktualizowanie oprogramowania paneli operatorskich, aktualizowanie i standaryzacja oprogramowania PLC na maszynach, wykonywanie modyfikacji elektrycznych na podstawie projektów elektrycznych, konserwacja urządzeń.

Podstawowa wiedza z zakresu elektryki oraz budowy i sterowania maszyn, poparta umiejętnością posługiwania się schematami elektrycznymi i pneumatycznymi, podstawowa umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, dobra znajomość pakietu MS Office z naciskiem na pakiet MS Excell, podstawy z zakresu programowania sterowników PLC, komunikatywna znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim, chęć związania swojej przyszłości z zawodem Inżyniera Automatyka.

Preferowany kierunek studiów: automatyka i robotyka lub pokrewny. OFERUJEMY: możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze utrzymania ruchu japońskiej korporacji, perspektywę zatrudnienia na pełny etat, pracę dorywczą 2 – 3 dni w tygodniu.