Operator linii produkcyjnej

13ofert

Inne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja28-02-2018rekrutacja@powerjobs.pl
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza
Branża
Inne, Inżynieria, Produkcja
Termin oferty
30-04-2018

Opis stanowiska

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749), działająca w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, japońskiej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ LOKALIZACJA: Dąbrowa Górnicza, Tucznawa ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych oraz pieców ceramicznych • drobne naprawy, przezbrojenia i konserwacje maszyn • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów • stała kontrola jakości produkowanych wyrobów • praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące na zakładzie produkcji

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (preferowane w branży automotive) • zdolności techniczne i manualne • umiejętność pracy w zespole • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Wymagane wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne) OFERUJEMY: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • atrakcyjne wynagrodzenie od 3200 zł brutto + premia 10% • dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów Agencji Pracy PowerJobs • pracę w godzinach 7-19, 19-7 (równoważny system pracy) • bezpłatny transport • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego