Pracownik produkcji

13ofert

Pracownik produkcji

Inne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja28-02-2018rekrutacja@powerjobs.pl
Lokalizacja
Siemianowice Śląskie
Branża
Produkcja
Termin oferty
02-04-2018

Opis stanowiska

W początkowej fazie zatrudnienia praca polega na pakowaniu produktów przy linii produkcyjnej. Docelowo, w miarę prowadzonego procesu szkolenia i wdrażania - do obowiązków pracownika będzie należała samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych, dbałość o przestrzeganie ustalonych standardów produkcyjnych i jakościowych oraz bieżące wypełnianie raportów i dokumentacji produkcyjnej. Stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI.

Wymagane umiejętności

książeczka sanepid. (lub gotowość do jej wyrobienia), gotowość do pracy fizycznej, zdolności manualne, motywacja do pracy, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym.

Wymagane wykształcenie

Wymagane wykształcenie średnie lub zawodowe. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę po kilku miesiącach, wynagrodzenie na start ok. 2800 zł brutto, po 3 miesiącach ok. 3000 zł brutto, dla osób zainteresowanych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkiem +50% (do kilkunastu w skali miesiąca), dofinansowanie do obiadów pracowniczych, możliwość ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjny system poleceń pracowniczych, a po przejściu pod firmę pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie urlopu).