Edition medium powerjobs logo black

Spawacz 135

PowerJobsInne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja28-02-2018rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Lokalizacja
FRANCJA – FRANCHE COMTE
Branża
Inne, Produkcja
Termin oferty
31-10-2018

Opis stanowiska

Praca na zakładzie przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych, spawanie metodą MAG 135.

Udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz lub ślusarz/monter.

Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie. Oferujemy: stabilne zatrudnienie na cały rok 2018, umowę o pracę, wynagrodzenie około 1960 euro netto/166 godziny, możliwość pracy w nadgodzinach, szacowany zarobek wraz z nadgodzinami przeszło 2000 euro/netto/miesiąc, dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc, zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, zapewnione i opłacone zakwaterowanie, zapewniamy odzież roboczą.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy