Edition medium powerjobs logo black

Spawacz 135/Operator ławy spawalniczej

PowerJobsInne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja28-02-2018rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Lokalizacja
FRANCJA
Branża
Inne, Produkcja
Termin oferty
01-09-2018

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca na zakładzie przy spawaniu elementów stalowych, spawanie metodą: MAG 135 BW i FW, stal czarna, prace ślusarskie.

Udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz, certyfikat w metodzie MAG 135 lub 136,138, darmowe, obowiązkowe próbki spawalnicze w Katowicach przed rozpoczęciem pracy we Francji, mile widziany własny samochód

Wykształcenie: zawodowe lub średnie. Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie około 1800 euro netto/152 godziny, premia za obecność 90 euro brutto/miesiąc, dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek za znajomość języka francuskiego do 100 euro netto, zagwarantowane i opłacone zakwaterowanie, dla osób z samochodem zwrot kosztów amortyzacji.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy