Edition medium powerjobs logo black

Spawacz 135, Spawacz 141

PowerJobsInne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja28-02-2018rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Lokalizacja
FRANCJA
Branża
Inne, Produkcja
Termin oferty
01-10-2018

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca na zakładzie przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych, blachy od 15mm do 40mm – spawanie warstwowe rodzaj materiału: stal czarna, spawanie metodą MAG 135.

Udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz lub ślusarz/monter, próbki spawalnicze w Katowicach przed rozpoczęciem pracy we Francji.

Wykształcenie: zawodowe lub średnie. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie na cały rok 2018, umowę o pracę, wynagrodzenie około 1900 euro netto/152 godziny, dodatek dla osoby z j. obcym do 100 euro netto/miesiąc, możliwość pracy w nadgodzinach, zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, zapewnione i opłacone zakwaterowanie, zapewniamy odzież roboczą.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy