Edition medium powerjobs logo black

Cieśla szalunkowy

PowerJobsInne,Inżynieria,Logistyka,Produkcja28-02-2018rekrutacjazagranica@powerjobs.pl
Lokalizacja
FRANCJA
Branża
Inne, Produkcja
Termin oferty
01-11-2018

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA PRACY: praca na budowie, wykonywanie ścian, stropów , schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych, praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA, SATECO.

Udokumentowane doświadczenie pracy jako cieśla, doświadczenie na jednym z wymienionych systemów szalunkowych: SATECO, PERI, DOKA.

Wykształcenie: zawodowe lub średnie. OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie/projekty długoterminowe, wynagrodzenie około 1850 euro netto za 152 godziny/miesiąc, dla osoby ze znajomością języka francuskiego do 100 euro dodatku (w zależności od poziomu znajomości języka), zapewnione i opłacone zakwaterowanie. zwrot kosztów amortyzacji do 100 euro/miesiąc- w przypadku wyjazdu własnym samochodem do Francji, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, składki od średniej krajowej, zapewniamy odzież roboczą.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy