Letnia Akademia BGK

Bankowość06-03-2018praktyki@bgk.pl
Lokalizacja
cała Polska
Administracja, Bankowość, Finanse, Human Resources(Zasoby Ludzkie), IT (administracja, oprogramowanie), Logistyka, Nieruchomości, Prawo, Reklama, Sprzedaż, Szkolenia
Termin oferty
30-04-2018

Opis stanowiska

W ramach Praktyk do kwadratu oferujemy: umowę o płatną praktykę absolwencką, możliwość poznania instytucji finansowej o strategicznym znaczeniu dla kraju, możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarach takich jak: Rachunkowość, Audyt, Ryzyko Finansowe, Ryzyko Kredytowe, Strategia, Zarządzanie Projektami, Prawo, Administracja, HR i EB, Marketing, Skarb, Finanse, Poręczenia Gwarancje, Operacje, Rozliczenia. Dodatkowo oferujemy dedykowany pakiet specjalistycznych oraz miękkich szkoleń wewnętrznych, certyfikat ukończenia praktyk oraz referencje, przyjazną atmosferę pracy, a ponadto możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Znajomość pakietu MS Office w zakresie Excel, Word, PowerPoint, zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole, samodzielność i dobra organizacja pracy, entuzjazm i uśmiech, dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo

Status studenta (preferowane studia II stopnia, kierunki ekonomiczne lub techniczne)