Staż w Zespole Business Intelligence

Grupa NEUCAFarmacja08-03-2018karolina.panka@neuca.pl
Lokalizacja
Toruń
Branża
Farmacja
Termin oferty
16-03-2018

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: * wsparcie w procesie dostarczania serwisów informacyjnych w Grupie Neuca, * tworzenie i rozwój dokumentacji rozwiązań BI, * projektowanie i budowę narzędzi BI (raporty, kostki analityczne), * zbieranie i analizę wymagań biznesowych, * wykonywanie analiz ekonomiczno - finansowych.

Od kandydatów oczekujemy: * wykształcenia wyższego (preferowani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków: matematyka, informatyka, zarządzanie, finanse, ekonomia), * umiejętności analitycznego myślenia, * bardzo dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office (w szczególności: Excel, Access), * wysokich umiejętności interpersonalnych, * wiedzy z zakresu baz danych (mile widziana znajomość języka SQL).

Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, * możliwość pozyskania cennej wiedzy, * możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dużej organizacji.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy