Stażysta ds. Obsługi Allegro

Grupa NEUCAFarmacja08-03-2018karolinapanka@neuca.pl
Lokalizacja
Toruń
Branża
Farmacja
Termin oferty
23-03-2018

Opis stanowiska

Osoba na stażu będzie odpowiedzialna za: * przygotowywanie opisów oraz grafik, * dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty, * monitorowanie rynku oraz konkurencji w obszarze e-commerce, * zwiększenie efektywności sprzedaży internetowej.

Od kandydatów oczekujemy: * wiedzy z zakresu funkcjonowania serwisów aukcyjnych i zarządzania sklepami na portalach aukcyjnych, * kreatywności w działaniu, * analitycznego myślenia, * wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, * mile widziana znajomość serwisów Ebay oraz Amazon.

Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, * elastyczne godziny pracy, * możliwość rozwoju w Grupie NEUCA.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy