Staż w Biurze Projektów

Grupa NEUCAFarmacja08-03-2018karolina.panka@neuca.pl
Lokalizacja
Toruń
Branża
Farmacja
Termin oferty
23-03-2018

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: * budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej, * pomoc przy tworzeniu raportów, * pomoc w bieżących zadaniach zespołu Biura Projektów.

Od kandydatów oczekujemy: * zainteresowania zagadnieniami związanymi z zarządzaniem projektami, * znajomości pakietu MS Office, * rozwiniętych zdolności interpersonalnych, * dążenia do osiągnięcia wyznaczonych celów pomimo pojawiających się trudności, * umiejętności planowania, samoorganizacji i pracy pod presją czasu, * asertywności.

Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, * możliwość pozyskania cennej wiedzy, * możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w dużej organizacji.

Partner Technologiczny

Firmy z którymi współpracowaliśmy