WULKANIZATOR / MONTER OPON

ImpactJobHuman Resources(Zasoby Ludzkie)12-03-2018kandydat@impactjob.eu
Lokalizacja
Niemcy
Branża
Human Resources(Zasoby Ludzkie)
Termin oferty
31-03-2019

Opis stanowiska

Wymiana kół w samochodach ciężarowych i osobowych Wyważanie, wymiana i montaż opon Kontrola stanu opon Magazynowanie i czyszczenie opon

Minimum PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanika samochodowego/wulkanizatora Minimum 3 miesiące doświadczenia w montażu/wymianie kół i opon (warunek konieczny) Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Pełny pakiet socjalny Atrakcyjne wynagrodzenie (9,23-10,25 euro brutto/ godzina + 25-30 euro netto diety za każdy przepracowany dzień) Możliwość pracy w nadgodzinach Zakwaterowanie Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJob