ELEKTRYCY BUDOWLANI- RÓŻNE LOKALIZACJE

ImpactJobHuman Resources(Zasoby Ludzkie)12-03-2018kandydat@impactjob.eu
Lokalizacja
Niemcy
Branża
Human Resources(Zasoby Ludzkie)
Termin oferty
31-03-2019

Opis stanowiska

Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na różnych obiektach Montaż oświetlenia Wykonywanie pomiarów elektrycznych Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny) Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny) Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Pełny pakiet socjalny Atrakcyjne wynagrodzenie (10,95-13 euro brutto/godzina + 24-45 euro netto diety/przepracowany dzień) Możliwość pracy w nadgodzinach Zakwaterowanie Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Partner Strategiczny

Partner Główny

Partner Wspierający