SPAWACZ- RÓŻNE METODY

ImpactJobHuman Resources(Zasoby Ludzkie)12-03-2018kandydat@impactjob.eu
Lokalizacja
Niemcy
Branża
Human Resources(Zasoby Ludzkie)
Termin oferty
31-03-2019

Opis stanowiska

Przygotowanie powierzchni do spawania Spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania Spawanie różnych blach Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej Prace z rysunkiem technicznym Spawanie czarnej stali

Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza (warunek konieczny) KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) AKTUALNY certyfikat spawalniczy na przynajmniej jedną z metod: MAG/MIG/WIG Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Pełny pakiet socjalny Atrakcyjne wynagrodzenie (11-14 euro brutto/godzina + 30-45 euro netto diety/przepracowany dzień) Możliwość pracy w nadgodzinach Zakwaterowanie Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJob