OPERATOR MASZYN CNC

ImpactJobHuman Resources(Zasoby Ludzkie)12-03-2018kandydat@impactjob.eu
Lokalizacja
Niemcy
Branża
Human Resources(Zasoby Ludzkie)
Termin oferty
31-03-2019

Opis stanowiska

Obsługa i ustawienia sterowanych numerycznie maszyn Wdrożenie i realizacja zleceń produkcyjnych Kontrola każdego etapu produkcji Montaż i demontaż narzędzi Przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zleceń

Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe jako operator maszyn CNC (warunek konieczny) Znajomość rysunku technicznego KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Aktualny certyfikat potwierdzający umiejętności Zmysł techniczny, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy Gotowość do pracy zmianowej (warunek konieczny) Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą Pełny pakiet socjalny Atrakcyjne wynagrodzenie (11,51 euro brutto/godzina+ 8-20 euro netto diety/ przepracowany dzień + dodatki branżowe) Możliwość pracy w nadgodzinach Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów Pomoc w organizacji wyjazdu Stałą opiekę ze strony ImpactJob