ASYSTENT/KA W DZIALE REKRUTACJI

ImpactJobHuman Resources(Zasoby Ludzkie)12-03-2018kandydat@impactjob.eu
Lokalizacja
Niemcy
Branża
Human Resources(Zasoby Ludzkie)
Termin oferty
31-03-2019

Opis stanowiska

Wsparcie zespołu w realizacji projektów rekrutacyjnych na rynki niemieckojęzyczne Wstępna selekcja aplikacji Kontakt telefoniczny z kandydatami Zarządzanie bazą kandydatów Dodawanie i aktualizacja ofert pracy

Wykształcenie minimum średnie Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Dobra znajomość pakietu Office Dyspozycyjność do pracy na cały etat (od poniedziałku do piątku) Komunikatywność i dobra organizacja pracy Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR Darmowy kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy Sympatyczną atmosferę w młodym ambitnym zespole